Crema de Cacao Mix Iberitos. Monodosis de aluminio 23 g en pack de 4 unidades.
| Peso | 0,112 kg |
|---|---|
| Sabores | |
| Sabor | |
| Contén Glute | Non |
| Contén lactosa | Si |
| Libre de alérgenos | Non |
| Recipiente | |
| Formato | |
| Embalaxe + Formato | |
| Formato de agrupación |
Ingredientes
Azúcar, grasa vegetal (palma), aceite vegetal (girasol), LECHE desnatada en polvo, pasta de AVELLANA (8,5%), cacao desgrasado en polvo (4%), suero de LECHE en polvo, LACTOSA, emulgente (lecitina de SOJA, triestearato de sorbitano, mono- y diglicéridos de ácidos grasos), aromas y antioxidantes (palmitato de ascorbilo, extracto rico en tocoferoles). Puede contener TRAZAS de otros FRUTOS SECOS.
Valores nutricionais por 100 g
| Valor enerxético: | 2481kJ/593kcal |
|---|---|
| Graxas: | 36g |
| dos cales saturados: | 11.5g |
| Carbohidratos: | 59.2g |
| dos cales azucres: | 48g |
| Proteínas: | 7g |
| Sal: | 0.14g |
Só os usuarios rexistrados que compraron este produto poden deixar un comentario.










Valoracións
Aínda non hai comentarios.