Crema de Cacau Mix Iberitos. Monodosi d'alumini 23 g en pack de 4 unitats.
| Pes | 0,112 kg |
|---|---|
| Sabors | |
| Sabor | |
| Conté Gluten | No |
| Conté Lactosa | Si |
| Lliure d'al·lèrgens | No |
| Envàs | |
| Format | |
| Envàs + Format | |
| Agrupació Format |
Ingredients
Azúcar, grasa vegetal (palma), aceite vegetal (girasol), LECHE desnatada en polvo, pasta de AVELLANA (8,5%), cacao desgrasado en polvo (4%), suero de LECHE en polvo, LACTOSA, emulgente (lecitina de SOJA, triestearato de sorbitano, mono- y diglicéridos de ácidos grasos), aromas y antioxidantes (palmitato de ascorbilo, extracto rico en tocoferoles). Puede contener TRAZAS de otros FRUTOS SECOS.
Valors nutricionals per 100g
| Valor energètic: | 2481kJ/593kcal |
|---|---|
| Greixos: | 36g |
| De les quals saturades: | 11.5g |
| Hidrats de carboni: | 59.2g |
| Dels sucres: | 48g |
| Proteïnes: | 7g |
| Sal: | 0.14g |
Només els usuaris registrats que hagin comprat aquest producte en poden fer una valoració.










Valoracions
Encara no hi ha valoracions.