Miel de Flores Iberitos monodosis aluminio 15 g. en pack de 9 unidades.
| Peso | 0,166 kg |
|---|---|
| Sabores | |
| Sabor | |
| Contén Glute | Non |
| Contén lactosa | Non |
| Libre de alérgenos | Si |
| Recipiente | |
| Formato | |
| Embalaxe + Formato | |
| Formato de agrupación |
Ingredientes
Miel de flores. Origen España
Valores nutricionais por 100 g
| Valor enerxético: | 1408kJ/331kcal |
|---|---|
| Graxas: | <1.0g |
| dos cales saturados: | <0.1g |
| Carbohidratos: | 83g |
| dos cales azucres: | 79g |
| Proteínas: | <0.5g |
| Sal: | 0.017g |
Só os usuarios rexistrados que compraron este produto poden deixar un comentario.











Valoracións
Aínda non hai comentarios.