Miel de Flores Iberitos monodosis aluminio 15 g. en pack de 9 unidades.
| Pes | 0,166 kg |
|---|---|
| Sabors | |
| Sabor | |
| Conté Gluten | No |
| Conté Lactosa | No |
| Lliure d'al·lèrgens | Si |
| Envàs | |
| Format | |
| Envàs + Format | |
| Agrupació Format |
Ingredients
Miel de flores. Origen España
Valors nutricionals per 100g
| Valor energètic: | 1408kJ/331kcal |
|---|---|
| Greixos: | <1.0g |
| De les quals saturades: | <0.1g |
| Hidrats de carboni: | 83g |
| Dels sucres: | 79g |
| Proteïnes: | <0.5g |
| Sal: | 0.017g |
Només els usuaris registrats que hagin comprat aquest producte en poden fer una valoració.











Valoracions
Encara no hi ha valoracions.