Crema de pavo Iberitos. Aluminio monodose 23 g. nunha bandexa de 18 unidades.
| Peso | 0,479 kg |
|---|---|
| Sabores | |
| Sabor | |
| Contén Glute | Non |
| Contén lactosa | Si |
| Libre de alérgenos | Non |
| Recipiente | |
| Formato | |
| Embalaxe + Formato | |
| Formato de agrupación |
Ingredientes
Aceite de girasol, LECHE, carne de pavo 24,6%, agua, almidón, proteína de SOJA, sal, dextrosa, maltodextrina, estabilizantes (trifosfatos, difosfatos, carboximetilcelulosa, carragenato), antioxidante (citratos de sodio, eritorbato sódico), caldo de pollo (sal, aromas, proteína de pollo, maltodextrina, hortalizas y verduras deshidratadas (judia, chirivia, puerro, tomate), especias), pimienta blanca, conservador (nitrito sódico),potenciador de sabor (glutamato monosódico), extracto de levadura, aromas, aroma de humo, colorante (carmín).
Valores nutricionais por 100 g
| Valor enerxético: | 1298kJ/314kcal |
|---|---|
| Graxas: | 29.5g |
| dos cales saturados: | 3.9g |
| Carbohidratos: | 3.8g |
| dos cales azucres: | 1.74g |
| Proteínas: | 8g |
| Sal: | 1.1g |
Só os usuarios rexistrados que compraron este produto poden deixar un comentario.










Valoracións
Aínda non hai comentarios.