Crema de Cacao con Avellanas Iberitos. Monodosis aluminio 23 g. en bandeja de 18 unidades.
| Peso | 0,479 kg |
|---|---|
| Sabores | |
| Sabor | |
| Contén Glute | Non |
| Contén lactosa | Si |
| Libre de alérgenos | Non |
| Recipiente | |
| Formato | |
| Embalaxe + Formato | |
| Formato de agrupación |
Ingredientes
Azúcar, grasa vegetal (palma), aceite vegetal (girasol), cacao desgrasado en polvo 8%, LECHE desnatada en polvo, pasta de AVELLANA 7%, emulgentes (lecitina de SOJA, triestearato de sorbitano, mono- y diglicéridos de ácidos grasos), aroma y antioxidantes (palmitato de ascorbilo, extracto rico en tocoferoles). Puede contener TRAZAS de otros FRUTOS SECOS.
Valores nutricionais por 100 g
| Valor enerxético: | 2379kJ/571 kcal |
|---|---|
| Graxas: | 38.1g |
| dos cales saturados: | 12.7g |
| Carbohidratos: | 50.3g |
| dos cales azucres: | 46.6g |
| Proteínas: | 5.4g |
| Sal: | 0.11g |
Só os usuarios rexistrados que compraron este produto poden deixar un comentario.










Valoracións
Aínda non hai comentarios.