Iberitos Torta Derretida Crema De Queixo. Aluminio monodose 23 g. nunha bandexa de 18 unidades.
| Peso | 0,479 kg |
|---|---|
| Sabores | |
| Sabor | |
| Contén Glute | Non |
| Contén lactosa | Si |
| Libre de alérgenos | Non |
| Recipiente | |
| Formato | |
| Embalaxe + Formato | |
| Formato de agrupación |
Ingredientes
Crema de queso fresco con queso Torta fundido. Ingredientes: QUESO fresco 61,18% (QUESO, sal), QUESO Torta 18%(LECHE cruda de oveja, cuajo natural vegetal y sal), MANTEQUILLA, agua, proteína LECHE, sales fundentes (E452i, E339i, E508, E339iii), estabilizadores (E407).
Valores nutricionais por 100 g
| Valor enerxético: | 1354 kJ/328 kcal |
|---|---|
| Graxas: | 31.3g |
| dos cales saturados: | 17.8g |
| Carbohidratos: | 2.4g |
| dos cales azucres: | 1.4g |
| Proteínas: | 9.1g |
| Sal: | 2.368g |
Só os usuarios rexistrados que compraron este produto poden deixar un comentario.










Valoracións
Aínda non hai comentarios.