B18 Crema Formatge Coca i Pebrots
12,63 €
Bandeja 18x23g Iberitos Crema de Queso Torta con Pimientos de Piquillo
Crema de Queso Torta con Pimientos de Piquillo Iberitos. Monodosis aluminio 23 g. en bandeja de 18 unidades.
| Pes | 0,479 kg |
|---|---|
| Sabors | |
| Sabor | |
| Conté Gluten | No |
| Conté Lactosa | Si |
| Lliure d'al·lèrgens | No |
| Envàs | |
| Format | |
| Envàs + Format | |
| Agrupació Format |
Ingredients
Pimiento del piquillo 53% (pimiento, agua, azúcar, sal, acidulante E330), agua, QUESO fresco 12,2% (QUESO, sal), QUESO Torta 7,2% (LECHE Cruda de oveja, cuajo natural vegetal y sal), almidón de maíz, aceite de oliva, sal,azúcar blanca, aroma.
Valors nutricionals per 100g
| Valor energètic: | 524kJ /126kcal |
|---|---|
| Greixos: | 8.5 g |
| De les quals saturades: | 4.1 g |
| Hidrats de carboni: | 8.5 g |
| Dels sucres: | 3.8 g |
| Proteïnes: | 3.2 g |
| Sal: | 2.17 g |
Només els usuaris registrats que hagin comprat aquest producte en poden fer una valoració.










Valoracions
Encara no hi ha valoracions.