Crema Remolacha con Nueces Iberitos en tarro de cristal de 110 g.
| Peso | 0,23 kg |
|---|---|
| Sabores | |
| Sabor | |
| Contén Glute | Non |
| Contén lactosa | Non |
| Libre de alérgenos | Non |
| Recipiente | |
| Formato | |
| Embalaxe + Formato | |
| Formato de agrupación |
Ingredientes
Remolacha cocida 65% (remolacha, agua), aceite de oliva, NUECES 12%, tahini (semillas de SÉSAMO, sal), almidón, sal, regulador de acidez (ácido cítrico).
Valores nutricionais
| Valor enerxético: | 1148kJ/274Kcal |
|---|---|
| Graxas: | 25.88g |
| dos cales saturados: | 3.78g |
| Carbohidratos: | 6.54g |
| dos cales azucres: | 0.37g |
| Proteínas: | 3.86g |
| Sal: | 0.34g |
Só os usuarios rexistrados que compraron este produto poden deixar un comentario.









Valoracións
Aínda non hai comentarios.