Crema Remolacha con Nueces Iberitos en tarro de cristal de 110 g.
| Pes | 0,23 kg |
|---|---|
| Sabors | |
| Sabor | |
| Conté Gluten | No |
| Conté Lactosa | No |
| Lliure d'al·lèrgens | No |
| Envàs | |
| Format | |
| Envàs + Format | |
| Agrupació Format |
Ingredients
Remolacha cocida 65% (remolacha, agua), aceite de oliva, NUECES 12%, tahini (semillas de SÉSAMO, sal), almidón, sal, regulador de acidez (ácido cítrico).
Valors nutricionals
| Valor energètic: | 1148kJ/274Kcal |
|---|---|
| Greixos: | 25.88g |
| De les quals saturades: | 3.78g |
| Hidrats de carboni: | 6.54g |
| Dels sucres: | 0.37g |
| Proteïnes: | 3.86g |
| Sal: | 0.34g |
Només els usuaris registrats que hagin comprat aquest producte en poden fer una valoració.









Valoracions
Encara no hi ha valoracions.