Tomate doce Iberitos. Aluminio monodose 23 g. nunha bandexa de 18 unidades.
| Peso | 0,479 kg |
|---|---|
| Sabores | |
| Sabor | |
| Contén Glute | Non |
| Contén lactosa | Non |
| Libre de alérgenos | Si |
| Recipiente | |
| Formato | |
| Embalaxe + Formato | |
| Formato de agrupación |
Ingredientes
Mermelada Extra. Ingredientes: Tomate natural 78%, azúcar 21%, espesante (pectina), antioxidante (ácido cítrico). Elaborado con 78g de fruta por 100g. Contenido total de azúcares 42g por 100g.
Valores nutricionais por 100 g
| Valor enerxético: | 715kJ /171kcal |
|---|---|
| Graxas: | 0.38 g |
| dos cales saturados: | 0.10 g |
| Carbohidratos: | 42.5 g |
| dos cales azucres: | 42 g |
| Proteínas: | <3 g |
| Sal: | 0.01 g |
Só os usuarios rexistrados que compraron este produto poden deixar un comentario.










Valoracións
Aínda non hai comentarios.