Dolç Tomàquet Iberitos. Monodosi alumini 23 g. en safata de 18 unitats.
| Pes | 0,479 kg |
|---|---|
| Sabors | |
| Sabor | |
| Conté Gluten | No |
| Conté Lactosa | No |
| Lliure d'al·lèrgens | Si |
| Envàs | |
| Format | |
| Envàs + Format | |
| Agrupació Format |
Ingredients
Mermelada Extra. Ingredientes: Tomate natural 78%, azúcar 21%, espesante (pectina), antioxidante (ácido cítrico). Elaborado con 78g de fruta por 100g. Contenido total de azúcares 42g por 100g.
Valors nutricionals per 100g
| Valor energètic: | 715kJ /171kcal |
|---|---|
| Greixos: | 0.38 g |
| De les quals saturades: | 0.10 g |
| Hidrats de carboni: | 42.5 g |
| Dels sucres: | 42 g |
| Proteïnes: | <3 g |
| Sal: | 0.01 g |
Només els usuaris registrats que hagin comprat aquest producte en poden fer una valoració.










Valoracions
Encara no hi ha valoracions.