Paté ibérico suave de Iberitos en dos latas de 80gr cada una.
| Peso | 0,296 kg |
|---|---|
| Sabores | |
| Sabor | |
| Contén Glute | Non |
| Contén lactosa | Si |
| Libre de alérgenos | Non |
| Recipiente | |
| Formato | |
| Embalaxe + Formato | |
| Formato de agrupación |
Ingredientes
Agua, hígado de cerdo ibérico 23%, tocino, grasa de cerdo, almidón (maíz, patata), cebolla frita (cebolla, aceite de oliva virgen, sal y corrector de acidez (ácido cítrico)), sal, proteína de SOJA, especias, dextrosa, aromas naturales, estabilizante (trifosfatos), antioxidante (ascorbato sódico), conservador (nitrito sódico).
Valores nutricionais por 100 g
| Valor enerxético: | 898kJ/216kcal |
|---|---|
| Graxas: | 17g |
| dos cales saturados: | 6g |
| Carbohidratos: | 2.4g |
| dos cales azucres: | 0.8g |
| Proteínas: | 12.8g |
| Sal: | 2.55g |
Só os usuarios rexistrados que compraron este produto poden deixar un comentario.








Valoracións
Aínda non hai comentarios.