Paté de Campaña Iberitos. Monodosis de aluminio 23 g en pack de 4 unidades.
| Peso | 0,112 kg |
|---|---|
| Sabores | |
| Sabor | |
| Contén Glute | Non |
| Contén lactosa | Si |
| Libre de alérgenos | Non |
| Recipiente | |
| Formato | |
| Embalaxe + Formato | |
| Formato de agrupación |
Ingredientes
Hígado de cerdo, tocino de cerdo, magro de cerdo, papada de cerdo, agua, LECHE, cebolla frita (cebolla, aceite de oliva virgen, sal, corrector de acidez: ácido cítrico), almidón, sal, proteína de SOJA, especias, brandy, estabilizantes (difosfatos, polifosfatos), dextrosa, potenciador del sabor (glutamato monosódico), antioxidante (ascorbato sódico), conservador (nitrito sódico), colorante (carmín), aroma.
Valores nutricionais por 100 g
| Valor enerxético: | 1179 kJ/285 kcal |
|---|---|
| Graxas: | 25.2g |
| dos cales saturados: | 9.8g |
| Carbohidratos: | 2.6g |
| dos cales azucres: | 1.9g |
| Proteínas: | 44450 |
| Sal: | 2.4g |
Só os usuarios rexistrados que compraron este produto poden deixar un comentario.










Valoracións
Aínda non hai comentarios.