Paté de Campaña Iberitos. Monodosis de aluminio 23 g en pack de 4 unidades.
| Pes | 0,112 kg |
|---|---|
| Sabors | |
| Sabor | |
| Conté Gluten | No |
| Conté Lactosa | Si |
| Lliure d'al·lèrgens | No |
| Envàs | |
| Format | |
| Envàs + Format | |
| Agrupació Format |
Ingredients
Hígado de cerdo, tocino de cerdo, magro de cerdo, papada de cerdo, agua, LECHE, cebolla frita (cebolla, aceite de oliva virgen, sal, corrector de acidez: ácido cítrico), almidón, sal, proteína de SOJA, especias, brandy, estabilizantes (difosfatos, polifosfatos), dextrosa, potenciador del sabor (glutamato monosódico), antioxidante (ascorbato sódico), conservador (nitrito sódico), colorante (carmín), aroma.
Valors nutricionals per 100g
| Valor energètic: | 1179kJ/285kcal |
|---|---|
| Greixos: | 25.2g |
| De les quals saturades: | 9.8g |
| Hidrats de carboni: | 2.6g |
| Dels sucres: | 1.9g |
| Proteïnes: | 44450 |
| Sal: | 2.4g |
Només els usuaris registrats que hagin comprat aquest producte en poden fer una valoració.










Valoracions
Encara no hi ha valoracions.