Crema de Patatera Con Miel Iberitos. Monodosis de aluminio 23 g en pack de 4 unidades.
| Peso | 0,112 kg |
|---|---|
| Sabores | |
| Sabor | |
| Contén Glute | Non |
| Contén lactosa | Si |
| Libre de alérgenos | Non |
| Recipiente | |
| Formato | |
| Embalaxe + Formato | |
| Formato de agrupación |
Ingredientes
Agua, LECHE, grasa de cerdo ibérico 15%, aceite de girasol, patata, miel 4%, almidón, azúcar moreno, pimentón agridulce (pimiento, aceite de girasol), ajo, vinagre de manzana (vinagre de manzana, antioxidante: dióxido de azufre), sal, extracto de pimentón, aroma de humo, salsa de SOJA (agua, SOJA, sal, alcohol), pimentón dulce, orégano, cayena.
Valores nutricionais por 100 g
| Valor enerxético: | 1338 kJ/320 kcal |
|---|---|
| Graxas: | 27.5g |
| dos cales saturados: | 5.60g |
| Carbohidratos: | 19.8g |
| dos cales azucres: | 6.49g |
| Proteínas: | <3g |
| Sal: | 1.74g |
Só os usuarios rexistrados que compraron este produto poden deixar un comentario.








Valoracións
Aínda non hai comentarios.