Crema de Morcilla de Santa Amalia Iberitos. Monodosis de aluminio 23 g en pack de 4 unidades.
| Peso | 0,112 kg |
|---|---|
| Sabores | |
| Sabor | |
| Contén Glute | Non |
| Contén lactosa | Non |
| Libre de alérgenos | Si |
| Recipiente | |
| Formato | |
| Embalaxe + Formato | |
| Formato de agrupación |
Ingredientes
Tocino 60%, sangre 15% (sangre y estabilizante (trifosfatos), cebolla frita 15% (cebolla, aceite de oliva virgen, sal y corrector de acidez (ácido cítrico)), pimentón agridulce (pimiento, aceite de girasol), ajo, hierbabuena, sal, perejil, comino.
Valores nutricionais por 100 g
| Valor enerxético: | 1962kJ/469Kcal |
|---|---|
| Graxas: | 47.2g |
| dos cales saturados: | 12.7g |
| Carbohidratos: | 5.77g |
| dos cales azucres: | 1..52g |
| Proteínas: | 7.04g |
| Sal: | 1.99g |
Só os usuarios rexistrados que compraron este produto poden deixar un comentario.










Valoracións
Aínda non hai comentarios.