Paté a las Finas Hierbas Iberitos. Monodosis de aluminio 23 g en pack de 4 unidades.
| Peso | 0,112 kg |
|---|---|
| Sabores | |
| Sabor | |
| Contén Glute | Non |
| Contén lactosa | Si |
| Libre de alérgenos | Non |
| Recipiente | |
| Formato | |
| Embalaxe + Formato | |
| Formato de agrupación |
Ingredientes
Touciño de porco 27%, fígado de porco ibérico 14,7%, papada de porco 13%, auga, leite , cebola (cebola, aceite de oliva, regulador de acidez: ácido cítrico), aroma, amidón, sal, proteína de soia , mestura de plantas aromáticas 0,8%, especias, marjora, rosáceo, orégano s, polifosfatos), dextrosa, potenciador do sabor: glutamato monosódico, antioxidante: ascorbato de sodio, conservante: nitrito de sodio, colorante: carmín.
Valores nutricionais por 100 g
| Valor enerxético: | 1188 kJ/284 kcal |
|---|---|
| Graxas: | 25.8g |
| dos cales saturados: | 8.50g |
| Carbohidratos: | 1.45g |
| dos cales azucres: | 0.97g |
| Proteínas: | 12g |
| Sal: | 2.21g |
Só os usuarios rexistrados que compraron este produto poden deixar un comentario.










Valoracións
Aínda non hai comentarios.