La fecha de consumo preferente es de 36 meses para latas de 140g. Conservar en lugar fresco y seco. Una vez abierto conservar en refrigeración y consumir antes de 3 días.
| Peso | 0,193 kg |
|---|---|
| Sabores | |
| Sabor | |
| Contén Glute | Non |
| Contén lactosa | Si |
| Libre de alérgenos | Non |
| Recipiente | |
| Formato | |
| Embalaxe + Formato | |
| Formato de agrupación |
Ingredientes
Ingredientes: Hígado de pato 20%, agua, grasa de pollo, carne de pollo, carne de pato 10%, hígado graso de pato 7%, LECHE, cebolla frita (cebolla, aceite de oliva virgen, sal, corrector de acidez: ácido cítrico), almidón, sal, aroma, proteína de SOJA, especias, dextrosa, aromas naturales, estabilizante (trifosfato), antioxidante (ascorbato sódico), conservante (nitrito sódico).
Valores nutricionais por 100 g
| Valor enerxético: | 765 kJ/184 kcal |
|---|---|
| Graxas: | 12.4g |
| dos cales saturados: | 4.4g |
| Carbohidratos: | 6.9g |
| dos cales azucres: | 0.7g |
| Proteínas: | 11.1g |
| Sal: | 1.923g |
Só os usuarios rexistrados que compraron este produto poden deixar un comentario.









Valoracións
Aínda non hai comentarios.