L140 Paté d'Ànec amb Foie
3,99 €
Producte elaborat amb carns fresques d'ànec i pollastre. Llauna 140g
La data de consum preferent és de 36 mesos per a llaunes de 140g. Conservar en un lloc fresc i sec. Un cop obert, conservar en refrigeració i consumir abans de 3 dies.
| Pes | 0,193 kg |
|---|---|
| Sabors | |
| Sabor | |
| Conté Gluten | No |
| Conté Lactosa | Si |
| Lliure d'al·lèrgens | No |
| Envàs | |
| Format | |
| Envàs + Format | |
| Agrupació Format |
Ingredients
Ingredients: Fetge d'ànec 20%, aigua, greix de pollastre, carn de pollastre, carn d'ànec 10%, fetge gras d'ànec 7%, LLET, ceba fregida (ceba, oli d'oliva verge, sal, corrector d'acidesa, aroma, , , estabilitzant (trifosfat), antioxidant (ascorbat sòdic), conservant (nitrit sòdic).
Valors nutricionals per 100g
| Valor energètic: | 765 kJ/184 kcal |
|---|---|
| Greixos: | 12.4g |
| De les quals saturades: | 4.4g |
| Hidrats de carboni: | 6.9g |
| Dels sucres: | 0.7g |
| Proteïnes: | 11.1g |
| Sal: | 1.923g |
Només els usuaris registrats que hagin comprat aquest producte en poden fer una valoració.









Valoracions
Encara no hi ha valoracions.