P4 Paté ibérico con Pedro Ximénez
1,47 €
Pack 4x23g Iberitos Paté Ibérico al Pedro Ximénez con Pasas
Paté ibérico al Pedro Ximénez con Pasas Iberitos. Monodosis de aluminio 23 g en pack de 4 unidades.
| Peso | 0,112 kg |
|---|---|
| Sabores | |
| Sabor | |
| Contén Glute | Non |
| Contén lactosa | Si |
| Libre de alérgenos | Non |
| Recipiente | |
| Formato | |
| Embalaxe + Formato | |
| Formato de agrupación |
Ingredientes
Tocino de cerdo 27%, hígado de cerdo ibérico 14%, hígado de cerdo 14%, papada de cerdo 14%, agua, LECHE, cebolla frita (cebolla, aceite de oliva virgen, sal, corrector de acidez: ácido cítrico), almidón, vino Pedro Ximénez 2.6%, sal, pasas 1.6% (pasas, aceite de girasol), proteína de SOJA, especias, estabilizantes (difosfatos y polifosfatos), dextrosa, potenciador del sabor (glutamato monosódico), antioxidante (ascorbato sódico), conservador (nitrito sódico), aroma, colorante (carmín).
Valores nutricionais por 100 g
| Valor enerxético: | 1322 kJ/316 kcal |
|---|---|
| Graxas: | 29g |
| dos cales saturados: | 7.08g |
| Carbohidratos: | 5.48g |
| dos cales azucres: | 1.08g |
| Proteínas: | 10.5g |
| Sal: | 2.44g |
Só os usuarios rexistrados que compraron este produto poden deixar un comentario.










Valoracións
Aínda non hai comentarios.