Crema de Sobrasada Iberitos. Monodosis aluminio 23 g. en bandeja de 18 unidades.
| Peso | 0,479 kg |
|---|---|
| Sabores | |
| Sabor | |
| Contén Glute | Non |
| Contén lactosa | Non |
| Libre de alérgenos | Si |
| Recipiente | |
| Formato | |
| Embalaxe + Formato | |
| Formato de agrupación |
Ingredientes
Tocino de cerdo 57%, papada de cerdo 17%, agua, pimentón, vino dulce, patata, ajo, sal, azúcar, dextrosa, especias, extractos de especias, antioxidantes (ascorbato sódico, citratos de sodio, extracto de romero), extracto de pimentón, pimienta blanca.
Valores nutricionais por 100 g
| Valor enerxético: | 1849kJ/442Kcal |
|---|---|
| Graxas: | 45,6g |
| dos cales saturados: | 11.9g |
| Carbohidratos: | 4.59g |
| dos cales azucres: | 0.76g |
| Proteínas: | 8.34g |
| Sal: | 2.83g |
Só os usuarios rexistrados que compraron este produto poden deixar un comentario.










Valoracións
Aínda non hai comentarios.