Iberitos Tomato and Oil. Aluminum pods 22 g in pack of 4 units.
| Weight | 0.108 kg |
|---|---|
| Flavors | |
| Taste | |
| Contains Gluten | No |
| Contains Lactose | No |
| Allergen free | Yes |
| Packaging | |
| Format | |
| Packaging + Format | |
| Grouping Format |
Ingredients
Tomate natural 87%, aceite de oliva virgen extra 12%, sal, antioxidantes (extracto rico en tocoferoles, palmitato de ascorbilo).
Nutritional values per 100g
| Energy value: | 284kJ/69Kcal |
|---|---|
| Fats: | 6.3g |
| Of which saturated: | 0.9g |
| Carbohydrates: | 2.2g |
| Of which sugars: | 2.2g |
| Proteins: | 0.9g |
| Sal: | 0.63g |
Only registered users who have purchased this product can make a review.










Ratings
There are no ratings yet.