Tomate y Aceite Iberitos. Monodosis de aluminio 22 g en pack de 4 unidades.
| Pes | 0,108 kg |
|---|---|
| Sabors | |
| Sabor | |
| Conté Gluten | No |
| Conté Lactosa | No |
| Lliure d'al·lèrgens | Si |
| Envàs | |
| Format | |
| Envàs + Format | |
| Agrupació Format |
Ingredients
Tomate natural 87%, aceite de oliva virgen extra 12%, sal, antioxidantes (extracto rico en tocoferoles, palmitato de ascorbilo).
Valors nutricionals per 100g
| Valor energètic: | 284kJ/69Kcal |
|---|---|
| Greixos: | 6.3g |
| De les quals saturades: | 0.9g |
| Hidrats de carboni: | 2.2g |
| Dels sucres: | 2.2g |
| Proteïnes: | 0.9g |
| Sal: | 0.63g |
Només els usuaris registrats que hagin comprat aquest producte en poden fer una valoració.










Valoracions
Encara no hi ha valoracions.