Paté ibérico de Iberitos en dos latas de 80gr cada una.
| Pes | 0,296 kg |
|---|---|
| Sabors | |
| Sabor | |
| Conté Gluten | No |
| Conté Lactosa | Si |
| Lliure d'al·lèrgens | No |
| Envàs | |
| Format | |
| Envàs + Format | |
| Agrupació Format |
Ingredients
Cansalada de porc 28%, fetge de porc ibèric 15%, fetge de porc 15%, papada de porc 14 % , aigua, llet , ceba (ceba, oli d'oliva, corrector d'acidesa: àcid cítric), midó, sal, proteïna, sodi , osa, potenciador de sabor: glutamat monosòdic, antioxidant: ascorbat sòdic, conservador: nitrit sòdic, colorant: carmí, aroma.
Valors nutricionals per 100g
| Valor energètic: | 1310kJ/313kcal |
|---|---|
| Greixos: | 27.2g |
| De les quals saturades: | 8.27g |
| Hidrats de carboni: | 3.79g |
| Dels sucres: | 0.79g |
| Proteïnes: | 13.40g |
| Sal: | 2.34g |
Només els usuaris registrats que hagin comprat aquest producte en poden fer una valoració.









Valoracions
Encara no hi ha valoracions.