Tomate Natural Iberitos en lata 250 g.
| Peso | 0,296 kg |
|---|---|
| Sabores | |
| Sabor | |
| Contén Glute | Non |
| Contén lactosa | Non |
| Libre de alérgenos | Si |
| Recipiente | |
| Formato | |
| Embalaxe + Formato | |
| Formato de agrupación |
Ingredientes
Tomate 100% natural
Valores nutricionais por 100 g
| Valor enerxético: | 55kJ/13kcal |
|---|---|
| Graxas: | <0.5g |
| dos cales saturados: | <0.10g |
| Carbohidratos: | 2.7g |
| dos cales azucres: | 2.7g |
| Proteínas: | 0.6g |
| Sal: | 0.04g |
Só os usuarios rexistrados que compraron este produto poden deixar un comentario.









Valoracións
Aínda non hai comentarios.