Iberitos Natural Tomato canned 250 g.
| Weight | 0.296 kg |
|---|---|
| Flavors | |
| Taste | |
| Contains Gluten | No |
| Contains Lactose | No |
| Allergen free | Yes |
| Packaging | |
| Format | |
| Packaging + Format | |
| Grouping Format |
Ingredients
100% natural tomato
Nutritional values per 100g
| Energy value: | 55kJ/13kcal |
|---|---|
| Fats: | <0.5g |
| Of which saturated: | <0.10g |
| Carbohydrates: | 2.7g |
| Of which sugars: | 2.7g |
| Proteins: | 0.6g |
| Sal: | 0.04g |
Only registered users who have purchased this product can make a review.









Ratings
There are no ratings yet.