Crema de queso natural con finas hierbas paquete de 18 monodosis de aluminio. 23g
| Peso | 0,479 kg |
|---|---|
| Sabores | |
| Sabor | |
| Contén Glute | Non |
| Contén lactosa | Si |
| Libre de alérgenos | Non |
| Recipiente | |
| Formato | |
| Embalaxe + Formato | |
| Formato de agrupación |
Ingredientes
Queso fresco 52,5% (QUESO, sal), QUESO mezcla tierno 18.3% (LECHE pasteurizada de vaca 60%(min), LECHE pasteurizada de oveja 17% (mín), LECHE pasteurizada de cabra 12% (mín), sal, coagulante y fermentos lácticos), MANTEQUILLA, agua, ajo, proteína de LECHE, sales fundentes (E452i, E339i, E508, E339iii), estabilizadores (E407), perejil 0,3%, pimienta blanca, albahaca 0,05%.
Valores nutricionais por 100 g
| Valor enerxético: | 1411kJ/342kcal |
|---|---|
| Graxas: | 32.9g |
| dos cales saturados: | 21.9g |
| Carbohidratos: | 2.5g |
| dos cales azucres: | 1.9g |
| Proteínas: | 8.6g |
| Sal: | 2.80g |
Só os usuarios rexistrados que compraron este produto poden deixar un comentario.










Valoracións
Aínda non hai comentarios.