La fecha de consumo preferente es de 36 meses para latas de 140g. Conservar en lugar fresco y seco. Una vez abierto conservar en refrigeración y consumir antes de 3 días.
| Peso | 0,193 kg |
|---|---|
| Sabores | |
| Contén Glute | Non |
| Contén lactosa | Non |
| Libre de alérgenos | Non |
| Recipiente | |
| Formato | |
| Embalaxe + Formato | |
| Formato de agrupación |
Ingredientes
Tocino de cerdo, agua, hígado de cerdo ibérico 14,6%, hígado de cerdo, papada de cerdo, cebolla frita (cebolla, aceite de oliva virgen, sal, corrector de acidez: ácido cítrico), almidón, sal, proteína de SOJA, especias, trufa 1,3%, estabilizantes (difosfatos, polifosfatos), dextrosa, potenciador de sabor (glutamato monosódico), antioxidante (ascorbato sódico), conservador (nítrito sódico), colorante (carmín), aroma.
Valores nutricionais por 100 g
| Valor enerxético: | 1161 kJ/280 kcal |
|---|---|
| Graxas: | 23.6g |
| dos cales saturados: | 8.4g |
| Carbohidratos: | 5.6g |
| dos cales azucres: | 0.8g |
| Proteínas: | 11.3g |
| Sal: | 1.193g |
Só os usuarios rexistrados que compraron este produto poden deixar un comentario.









Valoracións
Aínda non hai comentarios.