La data de consum preferent és de 36 mesos per a llaunes de 140g. Conservar en un lloc fresc i sec. Un cop obert, conservar en refrigeració i consumir abans de 3 dies.
| Pes | 0,193 kg |
|---|---|
| Sabors | |
| Conté Gluten | No |
| Conté Lactosa | No |
| Lliure d'al·lèrgens | No |
| Envàs | |
| Format | |
| Envàs + Format | |
| Agrupació Format |
Ingredients
Tocino de cerdo, agua, hígado de cerdo ibérico 14,6%, hígado de cerdo, papada de cerdo, cebolla frita (cebolla, aceite de oliva virgen, sal, corrector de acidez: ácido cítrico), almidón, sal, proteína de SOJA, especias, trufa 1,3%, estabilizantes (difosfatos, polifosfatos), dextrosa, potenciador de sabor (glutamato monosódico), antioxidante (ascorbato sódico), conservador (nítrito sódico), colorante (carmín), aroma.
Valors nutricionals per 100g
| Valor energètic: | 1161 kJ/280 kcal |
|---|---|
| Greixos: | 23.6g |
| De les quals saturades: | 8.4g |
| Hidrats de carboni: | 5.6g |
| Dels sucres: | 0.8g |
| Proteïnes: | 11.3g |
| Sal: | 1.193g |
Només els usuaris registrats que hagin comprat aquest producte en poden fer una valoració.









Valoracions
Encara no hi ha valoracions.