Crema de Sobrasada Iberitos. Monodosis de aluminio 23 g en pack de 4 unidades.
| Peso | 0,112 kg |
|---|---|
| Sabores | |
| Sabor | |
| Contén Glute | Non |
| Contén lactosa | Non |
| Libre de alérgenos | Si |
| Recipiente | |
| Formato | |
| Embalaxe + Formato | |
| Formato de agrupación |
Ingredientes
Tocino de cerdo 57%, papada de cerdo 17%, agua, pimentón, vino dulce, patata, ajo, sal, azúcar, dextrosa, especias, extractos de especias, antioxidantes (ascorbato sódico, citratos de sodio, extracto de romero), extracto de pimentón, pimienta blanca.
Valores nutricionais por 100 g
| Valor enerxético: | 1131kJ/270Kcal |
|---|---|
| Graxas: | 19g |
| dos cales saturados: | 2.8g |
| Carbohidratos: | 8.41g |
| dos cales azucres: | 1.88g |
| Proteínas: | 16.3g |
| Sal: | 0.69g |
Só os usuarios rexistrados que compraron este produto poden deixar un comentario.










Valoracións
Aínda non hai comentarios.