Iberitos Salmon Pate. Aluminum pods 23 g in pack of 4 units.
| Weight | 0.112 kg |
|---|---|
| Flavors | |
| Taste | |
| Contains Gluten | No |
| Contains Lactose | Yes |
| Allergen free | No |
| Packaging | |
| Format | |
| Packaging + Format | |
| Grouping Format |
Ingredients
SALMÓN ahumado 30% (SALMÓN, sal), aceite de girasol, agua, LECHE, patata, espesante: carragenato, sal, extracto de pimentón.
Nutritional values per 100g
| Energy value: | 1338kJ/320Kcal |
|---|---|
| Fats: | 31.3g |
| Of which saturated: | 2.58g |
| Carbohydrates: | 6.03g |
| Of which sugars: | 0.57g |
| Proteins: | 5.46g |
| Sal: | 0.98g |
Only registered users who have purchased this product can make a review.










Ratings
There are no ratings yet.