Crema de Queso Cabra Iberitos. Monodosis aluminio 23 g. en bandeja de 18 unidades.
| Pes | 0,479 kg |
|---|---|
| Sabors | |
| Sabor | |
| Conté Gluten | No |
| Conté Lactosa | Si |
| Lliure d'al·lèrgens | No |
| Envàs | |
| Format | |
| Envàs + Format | |
| Agrupació Format |
Ingredients
Crema de queso fresco con queso cabra tierno fundido. INGREDIENTES: QUESO fresco 46,7% (QUESO, sal), QUESO de cabra tierno 31% (LECHE pasteurizada de cabra, sal, coagulante y fermentos lácticos), agua, MANTEQUILLA, proteína de LECHE, sales fundentes (E452i, E339i, E508, E339iii), estabilizadores (E407), aroma.
Valors nutricionals per 100g
| Valor energètic: | 1169 kJ/283 kcal |
|---|---|
| Greixos: | 25.7g |
| De les quals saturades: | 17.9g |
| Hidrats de carboni: | 2.1g |
| Dels sucres: | 0.5g |
| Proteïnes: | 10.7g |
| Sal: | 1.62g |
Només els usuaris registrats que hagin comprat aquest producte en poden fer una valoració.










Valoracions
Encara no hi ha valoracions.