Crema de Jamón York Picante Iberitos. Monodosis de aluminio 23 g en pack de 4 unidades.
| Pes | 0,112 kg |
|---|---|
| Sabors | |
| Sabor | |
| Conté Gluten | No |
| Conté Lactosa | Si |
| Lliure d'al·lèrgens | No |
| Envàs | |
| Format | |
| Envàs + Format | |
| Agrupació Format |
Ingredients
Crema de fiambre de magro de cerdo. INGREDIENTES: LECHE, aceite de girasol, magro de cerdo 18%, agua, almidón, aroma, proteína de SOJA y de cerdo, azúcares (LACTOSA, dextrosa), sal, estabilizantes (difosfatos, polifosfatos, carragenato), antioxidante (citratos de sodio, eritorbato sódico), extracto de levadura, pimienta blanca 0.3%, cayena 0,15%, potenciador de sabor (glutamato monosódico), aroma de humo, conservador (nitrito sódico), colorante (carmín).
Valors nutricionals per 100g
| Valor energètic: | 1310kJ/311 kcal |
|---|---|
| Greixos: | 30.4g |
| De les quals saturades: | 3.57g |
| Hidrats de carboni: | 6.71g |
| Dels sucres: | 0.77g |
| Proteïnes: | 4.42g |
| Sal: | 2.47g |
Només els usuaris registrats que hagin comprat aquest producte en poden fer una valoració.










Valoracions
Encara no hi ha valoracions.