Paté de Aceituna Negra Iberitos. Monodosis de aluminio 23 g en pack de 4 unidades.
| Peso | 0,112 kg |
|---|---|
| Sabores | |
| Sabor | |
| Contén Glute | Non |
| Contén lactosa | Non |
| Libre de alérgenos | Si |
| Recipiente | |
| Formato | |
| Embalaxe + Formato | |
| Formato de agrupación |
Ingredientes
Aceituna negra 87% (aceituna negra, agua, estabilizante: gluconato ferroso), aceite de oliva 9%, almidón de maíz, orégano, sal, corrector de acidez: ácido cítrico
Valores nutricionais por 100 g
| Valor enerxético: | 711kJ/170kcal |
|---|---|
| Graxas: | 16g |
| dos cales saturados: | 3.46g |
| Carbohidratos: | 7.22g |
| dos cales azucres: | 0.67g |
| Proteínas: | <3g |
| Sal: | 3.39g |
Só os usuarios rexistrados que compraron este produto poden deixar un comentario.










Valoracións
Aínda non hai comentarios.