Crema de queso cheddar paquete 18 monodosis aluminio. 23g
| Peso | 0,479 kg |
|---|---|
| Sabores | Lácteos |
| Sabor | |
| Contén Glute | Non |
| Contén lactosa | Si |
| Libre de alérgenos | Non |
| Recipiente | |
| Formato | |
| Embalaxe + Formato | |
| Formato de agrupación |
Ingredientes
Crema de queso con queso cheddar. Ingredientes: QUESO fresco 54,8% (QUESO, sal), QUESO cheddar 27% (LECHE pasteurizada de vaca, sal, cultivos lácticos, coagulante microbiano, colorante: carotenos (E160ª)), agua, proteína LECHE, sales de fundido (E452i, E339i, E508, E339iii), estabilizadores (E407), aroma.
Valores nutricionais por 100 g
| Valor enerxético: | 1270kJ/307kcal |
|---|---|
| Graxas: | 26.8g |
| dos cales saturados: | 17.2g |
| Carbohidratos: | 3.5g |
| dos cales azucres: | 1.4g |
| Proteínas: | 12.9g |
| Sal: | 2.28g |
Só os usuarios rexistrados que compraron este produto poden deixar un comentario.










Valoracións
Aínda non hai comentarios.