Paté de Naranja Iberitos en lata 140 g.
| Peso | 0,193 kg |
|---|---|
| Sabores | |
| Sabor | |
| Contén Glute | Non |
| Contén lactosa | Si |
| Libre de alérgenos | Non |
| Recipiente | |
| Formato | |
| Embalaxe + Formato | |
| Formato de agrupación |
Ingredientes
Tocino 24%, agua, hígado de cerdo ibérico 13%, hígado de cerdo, papada de cerdo 12%, LECHE, cebolla frita (cebolla, aceite de oliva virgen, sal, corrector de acidez (ácido cítrico)), naranja deshidratada 3%, almidón, sal, proteína de SOJA, especias, licor de naranja 2%, aroma, estabilizantes difosfatos, polifosfatos), dextrosa, potenciador del sabor (glutamato monosódico), antioxidante (ascorbato sódico), conservador (nitrito sódico), colorante (carmín).
Valores nutricionais por 100 g
| Valor enerxético: | 1259kJ/301Kcal |
|---|---|
| Graxas: | 26.1g |
| dos cales saturados: | 6.98g |
| Carbohidratos: | 7.51g |
| dos cales azucres: | 2.87g |
| Proteínas: | 9.06g |
| Sal: | 2.26g |
Só os usuarios rexistrados que compraron este produto poden deixar un comentario.









Valoracións
Aínda non hai comentarios.