Paté con Cerezas Iberitos en lata 140 g.
| Peso | 0,193 kg |
|---|---|
| Sabores | |
| Sabor | |
| Contén Glute | Non |
| Contén lactosa | Si |
| Libre de alérgenos | Non |
| Recipiente | |
| Formato | |
| Embalaxe + Formato | |
| Formato de agrupación |
Ingredientes
Tocino de cerdo 26%, hígado de cerdo ibérico 14%, hígado de cerdo 14%, papada de cerdo 12%, agua,leche, cebolla (cebolla, aceite de oliva, corrector de acidez (ácido cítrico)), almidón, licor de cereza 2%, sal, proteína de soja, cereza deshidratada 4% (cerezas, azúcar, aceite de girasol) aroma, especias, estabilizantes (difosfatos, polifosfatos), dextrosa, potenciador de sabor (glutamato monosódico), antioxidante (ascorbato sódico), conservador (nitrito sódico), colorante (carmín)
Valores nutricionais por 100 g
| Valor enerxético: | 1243kJ/297Kcal |
|---|---|
| Graxas: | 25.7g |
| dos cales saturados: | 9.32g |
| Carbohidratos: | 3.62g |
| dos cales azucres: | 1.84g |
| Proteínas: | 12.7g |
| Sal: | 2.22g |
Só os usuarios rexistrados que compraron este produto poden deixar un comentario.









Valoracións
Aínda non hai comentarios.