Paté Ibérico Iberitos. Monodosis de aluminio 23 g en pack de 4 unidades.
| Peso | 0,112 kg |
|---|---|
| Sabores | |
| Sabor | |
| Contén Glute | Non |
| Contén lactosa | Si |
| Libre de alérgenos | Non |
| Recipiente | |
| Formato | |
| Embalaxe + Formato | |
| Formato de agrupación |
Ingredientes
Tocino de cerdo 28%, hígado de cerdo ibérico 15%, hígado de cerdo 15%, papada de cerdo 14%, agua, LECHE, cebolla frita (cebolla, aceite de oliva virgen, sal, corrector de acidez: ácido cítrico), almidón, sal, proteína de SOJA, especias, estabilizantes (difosfatos, polifosfatos), dextrosa, potenciador del sabor (glutamato monosódico), antioxidante (ascorbato sódico), conservador (nitrito sódico), colorante (carmín), aroma.
Valores nutricionais por 100 g
| Valor enerxético: | 1310 kJ/313 kcal |
|---|---|
| Graxas: | 27.2g |
| dos cales saturados: | 8.27g |
| Carbohidratos: | 3.79g |
| dos cales azucres: | 0.79g |
| Proteínas: | 13.40g |
| Sal: | 2.34g |
Só os usuarios rexistrados que compraron este produto poden deixar un comentario.










Valoracións
Aínda non hai comentarios.