P4 Crema de lombo de porco con pimentón
1,43 €
Pack 4x23g Iberitos Crema de Lomo Curado con Pimentón
Crema de Lomo Curado con Pimentón Iberitos. Monodosis de aluminio 23 g en pack de 4 unidades.
| Peso | 0,112 kg |
|---|---|
| Sabores | |
| Sabor | |
| Contén Glute | Non |
| Contén lactosa | Si |
| Libre de alérgenos | Non |
| Recipiente | |
| Formato | |
| Embalaxe + Formato | |
| Formato de agrupación |
Ingredientes
LECHE, aceite de girasol, lomo 16% (lomo de cerdo, sal, azúcar, especias, aceite de oliva, pimentón 0,5%, dextrosa, dextrina, proteína de cerdo, fibra vegetal, aroma, LACTOSA, proteína de LECHE, antioxidante (ascorbato sódico), ajo, conservadores (nitrato potásico, nitrito sódico)), magro de cerdo, agua, almidón, proteína de SOJA y de cerdo, azúcares (LACTOSA, dextrosa), ajo, sal, aromas, estabilizantes (difosfatos, polifosfatos, carragenato), antioxidante (citratos de sodio, eritorbato sódico), conservador (nitrito sódico), pimienta blanca, extracto de pimentón 0,1%, potenciador del sabor (glutamato monosódico), extracto de levadura, colorante (carmín).
Valores nutricionais por 100 g
| Valor enerxético: | 1234 kJ/295 kcal |
|---|---|
| Graxas: | 26.1g |
| dos cales saturados: | 3.96g |
| Carbohidratos: | 6.21g |
| dos cales azucres: | 0.67g |
| Proteínas: | 9.12g |
| Sal: | 1.51g |
Só os usuarios rexistrados que compraron este produto poden deixar un comentario.










Valoracións
Aínda non hai comentarios.