Bandeja 18x23g Iberitos Zurrapa de Lomo Colorá
| Peso | 0,479 kg |
|---|---|
| Sabores | |
| Sabor | |
| Contén Glute | Non |
| Contén lactosa | Non |
| Libre de alérgenos | Si |
| Recipiente | |
| Formato | |
| Embalaxe + Formato | |
| Formato de agrupación |
Ingredientes
Papada de porco, manteca de porco ibérico (manteca de porco ibérico, antioxidante: BHA), carne de porco magra, pimentón agridoce (pementa, aceite de xirasol), sal, lombo de porco 1%, mestura de especias, extracto de pimentón, conservante (ácido sórbico), antioxidante (BHT).
Valores nutricionais por 100 g
| Valor enerxético: | 2351 kJ/562 kcal |
|---|---|
| Graxas: | 56.7g |
| dos cales saturados: | 20.5g |
| Carbohidratos: | 7.13g |
| dos cales azucres: | 0.22g |
| Proteínas: | 7.66g |
| Sal: | 1.83g |
Só os usuarios rexistrados que compraron este produto poden deixar un comentario.










Valoracións
Aínda non hai comentarios.