Iberitos Balsamic Vinegar in 250 ml PET container.
| Weight | 0.261 kg |
|---|---|
| Flavors | |
| Taste | |
| Contains Gluten | No |
| Contains Lactose | No |
| Allergen free | No |
| Packaging | |
| Format | |
| Packaging + Format | |
| Grouping Format |
Ingredients
Vinagre Balsámico 6º (Vinagre de vino, mosto concentrado de uva, colorante: E-150d y conservante: E-220).
Nutritional values per 100g
| Energy value: | 497kJ/116kcal |
|---|---|
| Fats: | 0 |
| Of which saturated: | 0 |
| Carbohydrates: | 24.1g |
| Of which sugars: | 23.3g |
| Proteins: | 0.4g |
| Sal: | 0 |
Only registered users who have purchased this product can make a review.








Ratings
There are no ratings yet.