Crema de queso cheddar pack 4 monodosis aluminio. 23g
| Pes | 0,112 kg |
|---|---|
| Sabors | |
| Sabor | |
| Conté Gluten | No |
| Conté Lactosa | Si |
| Lliure d'al·lèrgens | No |
| Envàs | |
| Format | |
| Envàs + Format | |
| Agrupació Format |
Ingredients
Crema de queso fresco con queso cabra tierno fundido. INGREDIENTES: QUESO fresco 46,7% (QUESO, sal), QUESO de cabra tierno 31% (LECHE pasteurizada de cabra, sal, coagulante y fermentos lácticos), agua, MANTEQUILLA, proteína de LECHE, sales fundentes (E452i, E339i, E508, E339iii), estabilizadores (E407), aroma.
Valors nutricionals per 100g
| Valor energètic: | 1270kJ/307kcal |
|---|---|
| Greixos: | 26.8g |
| De les quals saturades: | 17.2g |
| Hidrats de carboni: | 3.5g |
| Dels sucres: | 1.4g |
| Proteïnes: | 12.9g |
| Sal: | 2.28g |
Només els usuaris registrats que hagin comprat aquest producte en poden fer una valoració.









Valoracions
Encara no hi ha valoracions.