Crema Formatge Gouda paquet 18 unitats monodosi alumini 23g
| Pes | 0,479 kg |
|---|---|
| Sabors | |
| Sabor | |
| Conté Gluten | No |
| Conté Lactosa | Si |
| Lliure d'al·lèrgens | No |
| Envàs | |
| Format | |
| Envàs + Format | |
| Agrupació Format |
Ingredients
FORMATGE fresc 53.6% (FORMATGE, sal), FORMATGE gouda 18.7% (LLET pasteuritzada de vaca, sal, ferments làctics, quimosina, estabilitzant (clorur càlcic), conservant (E252)), MANTEGA, aigua, proteïna de LLET E3,9 iii), estabilitzadors (E407), LACTOSA, FORMATGE en pols, aroma, potenciadors de sabor (E-621, E-635) i sal.
Valors nutricionals per 100g
| Valor energètic: | 1379kJ/334kcal |
|---|---|
| Greixos: | 31.9g |
| De les quals saturades: | 21.2g |
| Hidrats de carboni: | 2.6g |
| Dels sucres: | 2.1g |
| Proteïnes: | 9.1g |
| Sal: | 2.30g |
Només els usuaris registrats que hagin comprat aquest producte en poden fer una valoració.










Valoracions
Encara no hi ha valoracions.