Paté de Sardinas con tomate Iberitos. Monodosis de aluminio 23 g en pack de 4 unidades.
| Pes | 0,112 kg |
|---|---|
| Sabors | |
| Sabor | |
| Conté Gluten | No |
| Conté Lactosa | Si |
| Lliure d'al·lèrgens | No |
| Envàs | |
| Format | |
| Envàs + Format | |
| Agrupació Format |
Ingredients
SARDINA en aceite 60% (SARDINA, aceite de girasol, sal), tomate concentrado 10% (tomate, regulador de acidez: ácido cítrico), LECHE, aceite de girasol, zanahoria, tomate 2%, agua, cebolla frita (cebolla, aceite de oliva virgen, sal, corrector de acidez: ácido cítrico), patata, sal, espesante (carragenato), proteína de SOJA.
Valors nutricionals per 100g
| Valor energètic: | 1131kJ/270Kcal |
|---|---|
| Greixos: | 19g |
| De les quals saturades: | 2.8g |
| Hidrats de carboni: | 8.41g |
| Dels sucres: | 1.88g |
| Proteïnes: | 16.3g |
| Sal: | 0.69g |
Només els usuaris registrats que hagin comprat aquest producte en poden fer una valoració.









Valoracions
Encara no hi ha valoracions.