Crema de Brandada de Bacalao con Ajos Iberitos. Monodosis de aluminio 23 g en pack de 4 unidades.
| Pes | 0,112 kg |
|---|---|
| Sabors | |
| Sabor | |
| Conté Gluten | No |
| Conté Lactosa | Si |
| Lliure d'al·lèrgens | No |
| Envàs | |
| Format | |
| Envàs + Format | |
| Agrupació Format |
Ingredients
BACALAO 28% (BACALAO, sal), aceite de girasol, agua, LECHE, patata, ajo 1,5%, espesante (carragenato), sal
Valors nutricionals per 100g
| Valor energètic: | 1117kJ/267kcal |
|---|---|
| Greixos: | 25.9g |
| De les quals saturades: | 7.67g |
| Hidrats de carboni: | 4.24g |
| Dels sucres: | 0.45g |
| Proteïnes: | 5.04g |
| Sal: | 1.40g |
Només els usuaris registrats que hagin comprat aquest producte en poden fer una valoració.










Valoracions
Encara no hi ha valoracions.