Zurrapa de Llom Blanca Iberets de llauna 250 g.
| Pes | 0,296 kg |
|---|---|
| Sabors | |
| Sabor | |
| Conté Gluten | No |
| Conté Lactosa | No |
| Lliure d'al·lèrgens | Si |
| Envàs | |
| Format | |
| Envàs + Format | |
| Agrupació Format |
Ingredients
Papada de cerdo, manteca ibérica (manteca de cerdo ibérico, antioxidante: BHA), magro de cerdo, sal, lomo de cerdo 1%, mezcla de especias, conservador: ácido sórbico, antioxidante (BHT).
Valors nutricionals per 100g
| Valor energètic: | 2263kJ/541kcal |
|---|---|
| Greixos: | 54.7g |
| De les quals saturades: | 16.9g |
| Hidrats de carboni: | 0.96g |
| Dels sucres: | 0.12g |
| Proteïnes: | 11.7g |
| Sal: | 1.86g |
Només els usuaris registrats que hagin comprat aquest producte en poden fer una valoració.









Valoracions
Encara no hi ha valoracions.