Paté de Ciervo amb Boletus Iberitos en llauna 140 g.
| Pes | 0,193 kg |
|---|---|
| Sabors | |
| Sabor | |
| Conté Gluten | No |
| Conté Lactosa | Si |
| Lliure d'al·lèrgens | No |
| Envàs | |
| Format | |
| Envàs + Format | |
| Agrupació Format |
Ingredients
Hígado de cerdo, tocino de cerdo, carne de ciervo 19%, agua, LECHE, cebolla frita (cebolla, aceite de oliva virgen, sal, corrector de acidez (ácido cítrico)), sal, azúcares (LACTOSA, dextrosa), proteínas de LECHE y SOJA, fécula, especias, champiñón 2% (champiñón, agua, sal, corrector de acidez; ácido cítrico), harina de boletus 2%, pimienta negra, estabilizantes (difosfatos, trifosfatos, mono- y diglicéridos de ácidos grasos), aromas (contiene SOJA), potenciador del sabor (glutamato monosódico)
Valors nutricionals per 100g
| Valor energètic: | 1125kJ/269Kcal |
|---|---|
| Greixos: | 22.7g |
| De les quals saturades: | 15.1g |
| Hidrats de carboni: | 5.71g |
| Dels sucres: | 1.13g |
| Proteïnes: | 11.9g |
| Sal: | 3.19g |
Només els usuaris registrats que hagin comprat aquest producte en poden fer una valoració.









Valoracions
Encara no hi ha valoracions.