Pack 3x80gr Crema de Jamón York
| Pes | 0,296 kg |
|---|---|
| Sabors | |
| Sabor | |
| Conté Gluten | No |
| Conté Lactosa | Si |
| Lliure d'al·lèrgens | No |
| Envàs | |
| Format | |
| Envàs + Format | |
| Agrupació Format |
Ingredients
Crema de fiambre de magro de cerdo. INGREDIENTES: LECHE, aceite de girasol, magro de cerdo 18%, agua, almidón, aroma, proteína de SOJA y de cerdo, azúcares (LACTOSA, dextrosa), sal, estabilizantes (difosfatos, polifosfatos, carragenato), antioxidante (citratos de sodio, eritorbato sódico), extracto de levadura, pimienta blanca, potenciador de sabor (glutamato monosódico), aroma de humo, conservador (nitrito sódico), colorante (carmín).
Valors nutricionals per 100g
| Valor energètic: | 1310kJ/311 Kcal |
|---|---|
| Greixos: | 30.4g |
| De les quals saturades: | 3.57g |
| Hidrats de carboni: | 6.71g |
| Dels sucres: | 0.77g |
| Proteïnes: | 4.42g |
| Sal: | 2.47g |
Només els usuaris registrats que hagin comprat aquest producte en poden fer una valoració.









Valoracions
Encara no hi ha valoracions.