Paté ibérico al Pedro Ximénez con pasas de Iberitos en dos latas de 80gr cada una.
| Pes | 0,296 kg |
|---|---|
| Sabors | |
| Sabor | |
| Conté Gluten | No |
| Conté Lactosa | Si |
| Lliure d'al·lèrgens | No |
| Envàs | |
| Format | |
| Envàs + Format | |
| Agrupació Format |
Ingredients
Tocino de cerdo 27%, hígado de cerdo ibérico 14%, hígado de cerdo 14%, papada de cerdo 14%, agua, LECHE, cebolla frita (cebolla, aceite de oliva virgen, sal, corrector de acidez: ácido cítrico), almidón, vino Pedro Ximénez 2.6%, sal, pasas 1.6% (pasas, aceite de girasol), proteína de SOJA, especias, estabilizantes (difosfatos y polifosfatos), dextrosa, potenciador del sabor (glutamato monosódico), antioxidante (ascorbato sódico), conservador (nitrito sódico), aroma, colorante (carmín).
Valors nutricionals per 100g
| Valor energètic: | 1322kJ/316kcal |
|---|---|
| Greixos: | 29g |
| De les quals saturades: | 7.08g |
| Hidrats de carboni: | 5.48g |
| Dels sucres: | 1.08g |
| Proteïnes: | 10.5g |
| Sal: | 2.44g |
Només els usuaris registrats que hagin comprat aquest producte en poden fer una valoració.








Valoracions
Encara no hi ha valoracions.